Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

Firma Madex Janusz Jarosławski jest administratorem Państwa danych osobowych. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu dokonania transakcji handlowych i marketingowych związanych z ofertą naszej firmy. Dane te nie będą przekazywane podmiotom trzecim i pozostaną tajemnicą naszej firmy. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy o wprowadzeniu w naszej firmie zasad dotyczących bezpieczeństwa zarządzania danymi osobowymi.
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Madex Janusz Jarosławski z siedzibą w Biłgoraju, ul. Zamojska 3.
2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do prowadzenia komunikacji biznesowej, do realizacji zamówień i sporadycznie do celów marketingowych przez okres działania firmy.
3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zgodnych z przepisami prawa.
4) Dane mogą być powierzone naszym partnerom IT (hosting) oraz podmiotom współpracującym (podwykonawcom) wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień.
5) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i przenoszenia.
6) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych w dowolnym momencie.
7) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organów nadzorczych, w momencie kiedy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z przepisami o ochronie danych osobowych.
8) Wszystkie pytania lub żądania należy zgłaszać na adres poczta@januszjaroslawski.pl lub pisemnie na adres podany w punkcie 1.


Masz pytanie? Propozycje współpracy? napisz e-mail: sklep@januszjaroslawski.pl

Adres: MADEX Janusz Jarosławski (firma istniejąca na rynku od maja 1990 roku) | 23-400 Biłgoraj | ul. Widok 4 | NIP 918-000-40-84

Lokalizacja


 Patronat medialny nad książkami sprawują: